Get a site

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته معدن : برنامه ریزی و زمان بندی تولید در معادن روباز

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی معدن

با عنوان : برنامه ریزی و زمان بندی تولید در معادن روباز

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای درجه کارشناسی ارشد

مهندسی معدن – استخراج

عنوان :

برنامه ریزی و زمان بندی تولید در معادن روباز

 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده:
در طراحی یک معدن پس از آنکه محدوده کاواک نهایی مشخص شد مهمترین مساله تعیین برنامه استخراج معدن یا برنامه ریزی تولید است .
در این سمینار مفهوم و روش های برنامه ریزی تولید در معادن روباز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است  جهت برنامه ریزی تولید یک معدن روش ها و مدل بزرگ با ویژگی های  مختلف و تنوعی از محدودیت ها و اهداف استفاده از روش های دستی جوابگو نبوده و استفاده از کامپیوتر برای رسیدن به بهترین گزینه ممکن اجتناب ناپذیر است .
در این سمینار به کمک یک مدل ابتکاری نرم افزار فاز بندی کاواک نهایی تهیه شده است  این برنامه براساس استراتژی معدنکاری و با رعایت محدودیت ها ، کاواک نهایی را به کاواک های تودر توی کوچکتر تقسیم می کند  کاواک های تودر تو توسط نرم افزار مورد بررسی قرار گرفته و به کاربر توانایی طراحی برنامه استخرج سالانه را می دهد .
مقدمه
در صورت موفقیت آمیز بودن پی جویی اکتشاف و مثبت بودن نتایج امکان سنجی امکان آغاز عملیات معدن کاری فراهم می شود .معمولا اماده سازی مقدم بر بهره برداری است .آماده سازی یک گام جلوتر از بهره برداری و تا زمانی متوقف یا خاتمه پیدا می کند که معدن خالی یا تعطیل شود .
برنامه ریزی تولید و برنامه ریزی اولیه مستلزم آن است که ضرورتا کلیه تسهیلات و تجهیزات ،قبل از شروع به تولید هر مقدار ماده معدنی ،راه اندازی شده باشد .تعجیل از بهره برداری در یک معدن  موجب اشتباهات زیادی د رسرمایه گذاری و حتی ور شکستگی معدن خواهد شد راه میانه در هدایت آماده سازی معدن این است کخ بخش زیادی از سرمایه گذاری بدین منظور اختصاص پیدا کند ایین بدان معناست که برای هر معدن یک نرخ آماده سازی – بهره برداری بهینه به منظور حداکثر رسانیدن سود کلی تعیین شود .
هدف
به طور کلی آماده سازی به عملیان باز کردن یک کانسار برای بهره برداری گفته می شود .کارهایی که در مراحل آماده سازی صورت میگیرند .عبارتند از کلیه اقداماتی که برای رساندن یک معدن به ظرفیت تولید کامل و برنامه ریزی شده ، لازم هستند .این اقدامات شامل طراحی برنامه ریزی و احداث و دیگر مراحل می باشد .
تعداد صفحه :113
قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :        ****       serderehi@gmail.com