راهنمای انتخاب بهترین تشک طبی برای جلوگیری از کمردرد

 

چه نوع تشکی برای کمردرد مفید است؟

چگونه می توان گفت که تشک شما باعث کمر درد شما می شود
وقتی که درد ناگهانی در ناحیه پشت شما اتفاق می افتد، می تواند ناخوشایند و گیج کننده باشد.

علت درد پشت شما در چیست؟ پاسخ در تشک شما ممکن است باشد.

چگونه می توان گفت که تشک شما باعث کمر درد می شود؟
علل بسیاری از درد پشت وجود دارد، بنابراین ممکن است دشوار باشد که بفهمید که درد شما از چه زمانی شروع می شود. با این حال، برخی از موارد را باید در نظر بگیریم تا ببینیم آیا تشک شما مناسب هست یا نه. اولین مورد زمانی است که دردی در پشت شما اتفاق می افتد وقتی اولین بار از خواب بیدار می شوید، اگربعد از 15 تا 30 دقیقه درد از بین برود،نشان می دهد که تشک شما مناسب نیست. همچنین، اگر باعث شود که از خواب بیدار شودید و  سعی کنید به خواب بروید، این نیز می تواند یک علامت باشد. حتی اگر شما به  درد پشت مبتلا نباشید، باید هر 5 سال یکبار تشک خود را عوض کنید.

چگونه یک تشک خوب برای پشت خود انتخاب کنید
هر کس دارای خصوصیات متفاوت  در هنگام خواب می باشد، که می تواند با دانستن آن تشک کامل مناسب انتخاب کند. بعضی از تشک ها بیش از حد سفت و یا بیش از حد نرم است. اگر تشک بیش از حد سفت باشد، فشار بسیار زیاد می شود. به همین ترتیب، اگر رختخواب بیش از حد نرم باشد، به بدن شما اجازه می دهد تا در رختخواب غرق شود، در حالی که شما در خواب هستید و می تواند باعث درد شود. تشک خوب باید به شما این احساس را دهد که در هوا شناور هستید.

ممکن است شما در حال حاضر در شرایط مالی دشوار باشید، اما باید در سرمایه گذاری در یک تشک خوب نگاهی بیندازیم و در مورد آن فکر کنید، هر شب باید 7 الی 9 ساعت در تشک خودتان وقت صرف می کنید. شما می خواهید دنبال چیزی باشد که کمک می کند که خواب بهتر و درد کمتری داشته باشید.به جای صرف کردن برای خرید یک تشک که برای بدن شما مناسب نیست، بهتر است کمی سرمایه گذاری کنید.

 

اختلالات خواب

یکی از شکایات رایج کمبود کیفیت خواب و عدم خواب کافی است. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، اختلالات خواب به طور مداوم 50 تا 70 میلیون آمریکایی تحت تاثیر این موضوع قرار دارند. یک نظرسنجی سال 2012 نشان داد که 6 نفر از 10 آمریکایی خواستار خواب بیشرهستند. به گفته توماس روث، مدیر مرکز اختلالات خواب در بیمارستان هنری فورد در دیترویت، داده ها نشان می دهد که “خواب مختلط می تواند درد شما را بدتر کند.” و معکوس درست است. یکی از مطالعات انجام شده توسط تیم رات نظارت بر این بود که خواب طولانی تر حساسیت به درد را کاهش می دهد. او گفت که از دست دادن خواب و درد باعث التهاب می شود، اما می تواند باعث کاهش خواب شود.

بهترین تشک برای کمر درد چیست؟
ستون فقرات سالم  بصورت سه عمل اصلی عمل می کند:

از طناب نخاعی محافظت می شود، سیستم ارتباطی بدن، ریشه های عصبی و اندام های داخلی بدن را در نظر گرفته است.
این پشتیبانی ساختاری را برای حالت درست فراهم می کند.
آن را تسهیل حرکت انعطاف پذیر.
در واقع ستون فقرات ناسالم بدان معنی است که بدن و ذهن ناسالم است. ستون فقرات سالم در شب نیاز داریم. انتخاب یک تشک خوب می تواند در حفظ وضعیت مناسب کمک کند.

درمانگاه Mayo میگوید که “به نظر نمی رسد یک نوع تشکی مناسب برای افراد مبتلا به کمر درد وجود داشته باشد”. در عوض، یک تشک مناسب“موضوعی است که می تواند برای شما بهتر باشد.” طبق گزارشات ارائه شده توسط موسسه ملی بهداشت، “داشتن تشک و بالش راحت می تواند به ترویج خواب شبانه کمک کند”.

در گزارش سال 2015 خواب در آمریکا توسط بنیاد ملی خواب افراد مبتلا به درد حاد و مزمن گزارش کردند که عوامل محیطی اغلب خوابشان را مختل می کنند. عوامل محیطی که بر کیفیت خواب اثر می گذارند شامل سر و صدا، نور، درجه حرارت، و در واقع، تشک های ناراحت کننده است.

 

در حالی که هیچ یک از انواع تشک برای راحتی ثابت نشده است، اما به طور کلی یک تشک مناسب که از ستون فقرات در تمام نقاط طبیعی منحنی پشتیبانی می کند بهتر است. طبق گفته Spine-health.com، یک وب سایت مستقل که متخصاصا آن پزشکان و داروسازان دکترا هستند، یک تشک شرکت می تواند کار کند، اما برخی از تشک ها می توانند خیلی سخت باشند. در این موارد، “این می تواند درد در نقاط فشار مانند لب ها” ایجاد کند. ”

احتیاط در مورد یک تشک که بیش از حد قوی است، توسط یک مطالعه بررسی شده توسط مجله پزشکی The Lancet تایید شده است. محققان 313 بزرگسال مبتلا به کمردرد مزمن و غیر اختصاصی را آزمایش کردند که در خواب شکایت داشتند و بعد از 90 روز افزایش یافت. بعضی از آنها به صورت تصادفی به شرکت های تشک و دیگر تشک های متوسط ​​شرکت اختصاص داده شده بود. تشک های دارای استحکام متوسط ​​درد و ناتوانی در بیماران مبتلا به کمردرد مزمن غیرطبیعی بهبود یافته است. پزشکان و تولید کنندگان بر این باورند که اگر یک تشک به شما کمک می کند تا به خوبی بخوابید و از خواب بیدار شوید، صرف نظر از استحکام و ترکیب آن، یک تشک خوب برای درد خاص خود است.

چه چیزی باید در هنگام خرید یک تشک و کاهش درد کمر به دنبال داشته باشد؟
خرید تشک یک هزینه قابل توجه و پیوسته است، بنابراین بهتر است قبل از خرید آن، یک تشک را امتحان کنید. در غیر این صورت، اگر سازنده آن تضمین استاندارد 100 روزه پول را ارائه دهد. صد روز دوره بسیار خوبی برای هر آنچه که مشتریان می توانند در طول زمانی آن را بررسی کند.

 

برای انتخاب و خرید بهترین تشک طبی می توانید به این سایت مراجعه کنید : تشک رویال